Workbench Access (2.0.3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Schemes
ga: Scéimeanna

en: Users
ga: Úsádeoirí
