Workbench Access (2.0.3) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Menu
gl: Menú

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Expose
gl: Expoñer

en: Operator
gl: Operador

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: in
gl: en

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Menus
gl: Menús

en: Values
gl: Valores

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Bundle
gl: Paquete

en: Is one of
gl: É un de

en: not in
gl: non en

en: Reduce duplicates
gl: Reducir duplicados
