Workbench Access (2.0.3) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី
