Workbench Access (2.0.3) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: All
ku: هەموو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: About
ku: دەربارە
