Workbench Access (2.0.3) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Roles
lv: Lomas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Operator
lv: Operators

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: in
lv: iekš

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Values
lv: Vērtības

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: not in
lv: nav iekš

en: Reduce duplicates
lv: Samazināt dublikātus
