Workbench Access (2.0.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory
