Workbench Access (2.0.3) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
