Workbench Access (2.0.4) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: All
fil: Lahat

en: Roles
fil: Mga papel

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Menus
fil: Mga menu
