Workbench Access (8.x-1.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Remove
cs: Odstranit

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Roles
cs: Role

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Field name
cs: Název pole

en: Fields
cs: Pole

en: Operator
cs: Operátor

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: in
cs: v

en: Menus
cs: Menu

en: Values
cs: Hodnoty

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Is one of
cs: Jeden z

en: not in
cs: není v

en: Reduce
cs: Omezit
