Workbench Access (8.x-1.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Remove
mr: काढा

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Menus
mr: मेनूज

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
