Workbench Access (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Default selection handler settings
am: ነባራዊ ምርጫ አስከዋኝ ቅንብሮች
