Workbench Access (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (42 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Value
es: Valor

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Edit
es: Editar

en: Schemes
es: Esquemas

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Menu
es: Menú

en: Separator
es: Separador

en: All
es: Todo(s)

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Fields
es: Campos

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: Expose
es: Exponer

en: Operator
es: Operador

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: in
es: en

en: Output format
es: Formato de salida

en: Menus
es: Menús

en: Sections
es: Secciones

en: Values
es: Valores

en: About
es: Acerca de

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Is not one of
es: No es uno de

en: Bundles
es: Paquetes

en: Bundle
es: Paquete

en: Is one of
es: Es uno de

en: not in
es: no en

en: Reduce duplicates
es: Eliminar duplicados

en: Reduce
es: Reducir

en: Default selection handler settings
es: Configuración predeterminada del controlador de selección
