Workbench Access (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Menu
fi: Valikko

en: Separator
fi: Erotin

en: All
fi: Kaikki

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Expose
fi: Näytä

en: Operator
fi: Operaattori

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: in
fi: sisällä

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Menus
fi: Valikot

en: Sections
fi: Osiot

en: Values
fi: Arvot

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Is one of
fi: On yksi

en: not in
fi: ei sisällä

en: Reduce duplicates
fi: Vähennä duplikaatteja

en: Reduce
fi: Vähennä

en: Default selection handler settings
fi: Valinnankäsittelijän oletusasetukset
