Workbench Access (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Menu
he: תפריט

en: Separator
he: מפריד

en: All
he: הכל

en: Roles
he: תפקידים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Field name
he: שם שדה

en: Fields
he: שדות

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Expose
he: חשוף

en: Operator
he: אופרטור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: in
he: ב

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Menus
he: תפריטים

en: Values
he: ערכים

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Bundle
he: חבילה

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Reduce duplicates
he: צמצום כפילויות

en: Workbench
he: שולחן עבודה
