Workbench Access (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Roles
ne: भूमिका

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
