Workbench Access (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Menu
sv: Meny

en: Separator
sv: Avskiljare

en: All
sv: Alla

en: Roles
sv: Roller

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Expose
sv: Exponera

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: in
sv: i

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Menus
sv: Menyer

en: Sections
sv: Sektioner

en: Values
sv: Värden

en: About
sv: Om

en: Editors
sv: Redigerare

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Is one of
sv: Är en av

en: not in
sv: inte i

en: Reduce duplicates
sv: Reducera dubletter

en: Reduce
sv: Reducera

en: Default selection handler settings
sv: Inställningar för förvald urvalshanterare
