Workbench Access (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Menu
el: Μενού

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: All
el: Όλες

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Operator
el: Τελεστής

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: in
el: σε

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Menus
el: Μενού

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Reduce duplicates
el: Μείωση διπλότυπων

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
