Workbench Access (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Separator
eu: Bereizlea

en: All
eu: Guztiak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Menus
eu: Menuak

en: Values
eu: Balioak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota
