Workbench Access (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
