Workbench Access (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Menu
ro: Meniu

en: All
ro: Toate

en: Roles
ro: Roluri

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Expose
ro: Expune

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: in
ro: în

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: Menus
ro: Meniuri

en: Values
ro: Valori

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Is not one of
ro: Nu este unul dintre

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: not in
ro: nu este în

en: Reduce duplicates
ro: Reducere duplicate
