Workbench Access (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: All
gu: બધા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
