Workbench Access (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Menu
hr: Izbornik

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: All
hr: Svi

en: Roles
hr: Uloge

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Expose
hr: Izloži

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: in
hr: u

en: Menus
hr: Izbornici

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
