Workbench Access (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Field name
sr: Назив поља

en: Role
sr: Улога

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Default selection handler settings
sr: Подешавања подразумеваног управљача селекције
