Workbench Access (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Roles
ka: როლები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Operator
ka: ოპერატორი
