Workbench Access (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Menu
kk: Мәзір

en: All
kk: Барлық

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Menus
kk: Мәзірлер
