Workbench Access (8.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: About
my: အကြောင်း
