Workbench Access (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Menus
sk: Menu

en: Sections
sk: Sekcie

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: not in
sk: nie je v

en: Reduce duplicates
sk: Odstrániť duplikáty

en: Reduce
sk: Znížiť
