Workbench Access (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
