Workbench Access (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Menu
lt: Meniu

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Roles
lt: Rolės

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Menus
lt: Meniu

en: Values
lt: Reikšmės

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Bundle
lt: Paketas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: not in
lt: ne
