Workbench Access (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Remove
nn: Fjern

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: All
nn: Alle

en: Roles
nn: Roller

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Menus
nn: Menyar
