Workbench Access (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Schemes
te: పథకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Menu
te: మెనూ

en: All
te: అన్నీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: About
te: గురించి
