Workbench Access (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Menu
ast: Menú

en: All
ast: Too

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios
