Workbench Access (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Separator
jv: Watesan

en: All
jv: Kabèh

en: Roles
jv: Parāgā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Menus
jv: Menu

en: About
jv: Ngenani
