Workbench Access (8.x-1.1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: in
mk: во

en: Menus
mk: Менија
