Workbench Access (8.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Schemes
ml: സ്കീമുകൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Menu
ml: മെനു

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
