Workbench Access (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Menu
sq: Menuja

en: All
sq: Të gjitha

en: Roles
sq: Rolet

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Users
sq: Përdorues

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione
