Workbench Access (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: All
ta: எல்லா

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Expose
ta: வெளிப்படுத்து

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Output format
ta: வெளியீட்டு வடிவம்

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Reduce
ta: சிறிதாக்க
