Workbench approver (1.0.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Required
ast: Requeríu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Revision ID
ast: Revisión por ID
