Workbench Approver (1.0.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Required
az: Tələb olunur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
