Workbench approver (1.0.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত
