Workbench approver (1.0.0) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: Approve
da: Godkend

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Requested
da: Efterspurgt

en: Reset
da: Gendan

en: Required
da: Obligatorisk

en: Default
da: Standard

en: Notes
da: Noter

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Approved
da: Godkendt

en: Pending
da: Afventer

en: User name
da: Brugernavn

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Delete request
da: Slet anmodning

en: Outdated
da: Forældet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: Asc
da: Stigende

en: Content revision
da: Indholdsversion

en: Content moderation state
da: Indholdsmoderationstilstand
