Workbench approver (1.0.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
