Workbench approver (1.0.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Required
eo: Bezonata

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
