Workbench approver (1.0.0) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Requested
et: Päritud

en: Reset
et: Tühista

en: Required
et: Kohustuslik

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Approval status
et: Heakskiidu olek

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Embed
et: Manus

en: Outdated
et: Vananenud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: The moderation state of the referenced content.
et: Refereeritud sisu modereerimise olek.

en: Content entity type ID
et: Sisuolemi tüübi ID

en: Content entity ID
et: Sisuolemi ID

en: Content entity revision ID
et: Sisu olemi redaktsiooni ID

en: Content moderation state
et: Sisu modereerimise olek

en: The workflow the moderation state is in.
et: Töövoog, milles modereerimise olek asub.
