Workbench approver (1.0.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Requested
fi: Pyydetty

en: Reset
fi: Palauta

en: Required
fi: Pakollinen

en: Default
fi: Oletus

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Pending
fi: Odottaa

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Apply
fi: Käytä

en: Embed
fi: Upota

en: Outdated
fi: Vanhentunut

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Content revision
fi: Sisällön versio
