Workbench approver (1.0.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: All
fil: Lahat
