Workbench approver (1.0.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Approve
hr: Odobri

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Required
hr: Nužno

en: Default
hr: Zadano

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Outdated
hr: Zastarjelo

en: Asc
hr: Uzlazno
