Workbench approver (1.0.0) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Requested
hu: Igényelt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Required
hu: Szükséges

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Pending
hu: Függőben

en: Approval status
hu: Elfogadási állapot

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Delete request
hu: Kérés törlése

en: Outdated
hu: Elavult

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Content revision
hu: Tartalomváltozat

en: The moderation state of the referenced content.
hu: A hivatkozott tartalom moderációs állapota.

en: Content entity type ID
hu: Tartalmi entitástípus azonosítója

en: The ID of the content entity type this moderation state is for.
hu: Annak a tartalmi entitástípusnak az azonosítója (ID), amihez ez a moderációs állapot tartozik.

en: Content entity ID
hu: Tartalomentitás azonosítója

en: The ID of the content entity this moderation state is for.
hu: Annak a tartalmi entitásnak az azonosítója (ID), amihez ez a moderációs állapot tartozik.

en: Content entity revision ID
hu: Tartalomentitás változatazonosítója

en: The revision ID of the content entity this moderation state is for.
hu: Annak a tartalmi entitásnak a változatazonosítója (ID), amihez ez a moderációs állapot tartozik.

en: Content moderation state
hu: Tartalom moderációs állapota

en: The workflow the moderation state is in.
hu: Az a munkafolyamat, amelyben ez a moderációs állapot használva van.
