Workbench approver (1.0.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
