Workbench approver (1.0.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
